На Ukrainian IT Awards 2019 обрано найкращих ІТ-фахівців України

13 сентября 2019

 

Цього року на конкурс надійшло 147 заявок у 10 номінаціях. Журі у складі 67-ми експертів та керівників провідних ІТ-компаній та профільних організацій обирало переможців у два етапи: оцінювання анкет учасників та особисте інтерв’ю з фіналістами. За підсумками цього року переможцями у відповідних номінаціях стали:

Business Analysis – Дмитро Зубець, Solutions Center of Excellence Business Analysis & Product Management Cluster Lead, SoftServe.

DevOps – Олександр Вільчинський, DevOps Competency manager at Symphony Solutions, DevOps engineer at Vivino.

Design – Ярослав Зубко, Lead Product Designer, Tinder.

IT Education – Максим Корецький, Developer Advocate, аg-Grid.

Product Management – Євген Плохой, Product Manager, Readdle.

Project Management – Тарас Федорук, Senior Project Manager, wearereasonablepeople.

Research – Олександр Корнієнко, Lead Computer Vision Engineer, GlobalLogic.

Quality Assurance – Антон Мужайло, Lead Automation Engineer, QA Consultant, GlobalLogic.

Software Architecture – Тарас Клоба, Data Architect, Intellias.

Software Engineering – Олександр Савченко, Head of Stack PHP/Java/Python, Ciklum Digital Engineering.

Усі переможці отримують головний приз – поїздку у технологічний тур до Ізраїлю Israel Tech Camp, де протягом 5 днів будуть знайомитися з інноваційними бізнес-стратегіями, проривними технологіями і топовими практиками ізраїльської Startup Nation. Спонсорами поїздки стали УкрСиббанк, Wix, ELEKS, SoftServe, EPAM, Data Art, GlobalLogic. Також усі переможці отримали від Official Office Partner Creativequarter подарункові сертифікати на користування Hot Desk на протязі 12 місяців.

Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації «ІТ України», організатор Ukrainian IT Awards:

«Ukrainian IT Awards – це не лише можливість заявити про себе серед української ІТ спільноти, але й шанс отримати об’єктивну оцінку та фідбек від топових фахівців на ринку. Це дає розуміння, у якому напрямку рухатися. У нас часто буває так, що учасники попередніх років повертаються і здобувають перемогу, а ще через рік приєднуються до журі. Тобто це нетворкінг і розбудова ком’юніті свідомих, цілеспрямованих експертів, які вкладають ресурси не лише в особистий розвиток, але й готові ділитися власним досвідом і знаннями, щоб підвищувати рівень експертизи на ринку в цілому».